Rewal-plaża
odswież jesli brak obrazu

Hotel Sunset Spa w Rewalu serdecznie zaprasza przez…

Szczegóły

…cały rok. W naszym nowoczesnym kompleksie miło spędza się czas w ciągu całego roku, niezależnie od pogody.

www.sunsetspa.plRewal kamera na plażę

Rewal to bardzo popularna wakacyjna miejscowość nad polskim Bałtykiem, znana między innymi z bardzo ładnej plaży podziwianie której umożliwia nam zainstalowana na hotelu Sunset Spa kamera Rewal największą popularnością cieszy się oczywiście latem, ale w miejscowości powstaje coraz więcej obiektów, które potrafią zapewnić rozrywkę przez cały rok i jednym z nich właśnie jest hotel Sunset Spa. W hotelu dostępny jest szeroki wachlarz zabiegów relaksacyjnych i rehabilitacyjnych, znajduje się tutaj kompleks basenowy, korty tenisowe, kręgielnia i klub bilardowy. Do dyspozycji jest ponad 100 komfortowych miejsc noclegowych oraz rozbudowana strefa gastronomiczna. Dodatkowym atutem jest położenie kompleksu nad samym morzem przy pięknej plaży, którą doskonale właśnie widać w oku kamery Rewal warto więc odwiedzić przez cały rok.

Rewal Plac Wielorybów

Jednym z charakterystycznych miejsc  w Rewalu jest Plac Wielorybów który zlokalizowano na końcu deptaka przed tarasem widokowym. Wykonane w metalu rzeźby przedstawiają szkielety wielorybów co związane jest z miejscową legendą mówiącą że tutejsi rybacy wieloryba w Bałtyku złowili. Plac stanowi ulubione miejsce spotkań wczasowiczów i jest też popularnym plenerem fotograficznym. Fotografia z tego miejsca jest charakterystyczną pamiątką z pobytu nad morzem a pobliski taras widokowy jest dodatkowym czynnikiem motywującym do użycia w tym miejscu kamery Rewal chyba jako jedyny z miejscowości na naszym wybrzeżu posiada tak duże rzeźby bowiem ważą one odpowiednio 10 i 5 ton.

Rewal kolejka wąskotorowa

Nadmorska Kolej Wąskotorowa to atrakcja z której koniecznie trzeba skorzystać będąc w Rewalu. Jej historia rozpoczęła się 1 lipca 1896 roku kiedy to została uruchomiona i ruszyła na trasę z Gryfic do Niechorza i eksploatowana była prawie do końca XX wieku, kiedy to ze względu na jej zły stan techniczny i nieopłacalność takiego transportu została wyłączona z użytkowania. Na szczęście nie uległa likwidacji i ostatecznie przywrócono ją do użytku w roku 2013 jako atrakcję turystyczną. Od tego czasu corocznie korzystają z niej tysiące turystów pokonując prawie 50 kilometrową trasę biegnącą przez malownicze tereny nadmorskie. Wybierając się na wycieczkę kolejką musimy pamiętać że na pewno przyda nam się kamera Rewal i okolice widziane z okien odrestaurowanych wagoników wyglądają naprawdę interesująco.

Rewal atrakcje w okolicy

Jeśli już zawitamy do Rewala to pamiętajmy że w okolicy znajduje się kilka ciekawych miejscowości które warto odwiedzić. Większość na pewno słyszała o Trzęsaczu i znajdujących się tam ruinach kościoła które sukcesywnie zabiera morze, w Niechorzu znajduje się ciekawe Muzeum Rybołówstwa Morskiego oraz jedna z najładniejszych na polskim wybrzeżu latarni morskich. Mierząca 45 metrów konstrukcja zwieńczona jest dostępnym tarasem widokowym z którego rozciąga się widok na piękną panoramę Bałtyku, widać z latarni jest także Rewal Kamera tutaj również będzie często w użyciu.

A może zobaczymy co się dzieje w Międzyzdrojach? Widok z kamerki dostępny jest tutaj

menu
menu