Małe Ciche
odswież jesli brak obrazu

Stacja Narciarska Małe Ciche zaprasza, dysponujemy…

Szczegóły

….nowoczesną infrastrukturą na którą składają się min. dwie koleje linowe firmy Doppelmayr, wyciągi orczykowe oraz wyciągi taśmowe dla najmłodszych. W ośrodku znajduje się także wypożyczalnia sprzętu oraz serwis, działa szkółka narciarsko - snowboardowa oraz dostępne są restauracje serwujące pyszne dania kuchni regionalnej.

www.maleciche.comMałe Ciche kamera na stoku

Zapraszamy do odwiedzenia stacji narciarskiej Małe Ciche, położonej niespełna 15 km od Zakopanego. W ośrodku działają dwie koleje linowe , wyciągi orczykowe oraz przenośniki taśmowe dla najmłodszych. Trasy są łatwe i dobrze przygotowane a zainstalowane oświetlenie umożliwia na korzystanie z nich do późnych godzin wieczornych. Dzięki zainstalowanym kamerką internetowym, na bieżąco możemy śledzić warunki jakie panują w ośrodku Małe Ciche Kamera w oku której znalazła się górna stacja kolei linowej swoim zasięgiem obejmuje także piękną panoramę Tatr. Inne kamery skierowane są na trasy oraz stację dolną.

Małe Ciche gastronomia

Na terenie stacji narciarskiej oraz w jej pobliżu znajduje się kilka restauracji serwujących dania kuchni regionalnej i światowej. Restauracja Małe Ciche zaprasza np. na pyszną pizzę, sałatki i makarony, Szałas Pod Koszystą to dania z grilla, Karczma Tatrzański Bór poleca szynkę w tymianku i piwie. Oczywiście dania regionalne także dostępne są w tych obiektach. Zapraszamy również do Szałasu Pod Wilkiem, restauracji U Olejorzy oraz do Karcmy U Maćka, gdzie również zaspokoimy nawet największy głód. Dodatkowym atutem wszystkich restauracji jest regionalny wystrój i piękne widoki rozciągające się z ich okien.

Małe Ciche zaprasza

Zapraszamy do naszej stacji narciarskiej gdzie na stokach doskonale bawić się będą całe rodziny, miejsca do odpoczynku i posilenia się w okolicznych restauracjach na pewno dla wszystkich wystarczy, uzupełnieniem dostępnych atrakcji są piękne widoki na okolice a zwłaszcza na szczyty Tatr. Możemy sprawdzić to w każdej chwili bo umożliwia nam to zainstalowana kamera Małe Ciche to doskonały wybór dla wszystkich przebywających na Podhalu, bliskość Zakopanego stanowi tutaj dodatkowy atut. Warunki w Zakopanem również możemy sprawdzić dzięki dostępnym tutaj kamerką.

menu
menu