Jarosławiec-panorama z Presidential Apartments
odswież jesli brak obrazu

Presidential Apartments - luksusowe apartamenty z widokiem na morze

Szczegóły

Prezydencki Apartamenty  to wyjątkowo komfortowe i luksusowe apartamenty z widokiem na Morze Bałtyckie. Marynistyczne wykończenie i wyposażenie nawiązuje do nadmorskiego klimatu i otoczenia w którym się Państwo znajdziecie po przybyciu na miejsce. Przytulne pokoje zapewniają naszym gościom wypoczynek przez cały rok bez względu na pogodę i porę roku. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kryty basen, jacuzzi, sauny, grotę solną oraz SPA.

Z każdego miejsca w apartamencie rozciąga się przepiękny widok na Morze Bałtyckie, Przystań Rybacką, Park oraz cały Jarosławiec. Dzięki temu można poczuć nadmorską atmosferę jeszcze przed opuszczeniem apartamentu, a morze, jako pierwszy widok po przebudzeniu z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego naszego gościa i wprawi wszystkich w wyśmienity nastrój od samego rana.

www.prezydencki.plJarosławiec

Jarosławiec kamery tutaj będą miały co robić. Jest to miejscowość rekreacyjno-wypoczynkowa położona na Przylądku Jarosławiec. Pierwsze informacje o nim są datowane na 1459 rok. Leży pomiędzy Wickiem Morskim a Darłowem u ujścia rzeki Głównicy. W linii brzegowej częściowo występują malownicze klify, które dochodzą do 45 metrów wysokości. Zejścia z nich na plaże poprowadzono szerokimi schodami. Plaże w Jarosławcu sa szerokie i piaszczyste, ale nie zawsze takie były. Jeszcze nie tak dawno plaże w dużej części były kamieniste. W roku 2009 zakończono etap prac związany z ochroną brzegu polegający na wybudowaniu ostrogi opaski z gwiazdobloków oraz refulacji. Z Ustki przywieziono ok 10 tysiecy metrów sześciennych piasku, który posłużył do uzupełnienia ubytków. Prace te były wykonane w okolicy przystani morskiej. W zachodniej części plaży przeprowadzono refulacje na skalę niespotykaną w Europie, która w efekcie spowodowała powstanie plaży o powierzchni ponad  5 hektarów. Wybudowano kamienne ostrogi a piasek transportowany jest statkiem z Darłowa. Kamera online Jarosławiec umożliwi nam jej podziwianie nawet z domu.

Jarosławiec plaże

Plaża jest tak duża że planowane jest na niej organizowanie różnych imprez a także wytyczenie boisk do siatkówki. Z klifu mamy na nią doskonały widok, który możemy uchwycić okiem kamery Jarosławiec to jednak nie tylko plaże, to także cały czas rozbudowująca się miejscowość z nowo powstałymi budynkami, również szachulcowymi, nawiązującymi do historycznej zabudowy. W centrum mamy bardzo ładny deptak z licznymi sklepami, barami i restauracjami, które zaspokoją nawet największy głód. Miłośnicy świeżej rybki na pewno będą usatysfakcjonowani ofertą restauratorów, bo ryba nad morzem smakuje najlepiej. Ale fani innych dań również znajdą coś smacznego dla siebie. Na deptaku znajduje się  również Muzeum Bursztynu, w którym możemy zobaczyć wiele ciekawych eksponatów. Jest tam prezentowana bryła bursztynu o wadze prawie 3 kg. , jest niebieski bursztyn bałtycki, są bardzo rzadkie inkluzje pasikonika oraz szyszki sosnowej zachowane w bardzo dobrym stanie.

Jarosławiec latarnia morska

W centrum miejscowości znajduje się latarnia morska, którą wybudowano w 1829 roku a poddano przebudowie w roku 1902. Wieża latarni zbudowana jest na planie koła i wykonano ja z cegły glazurowanej. Jej światło widoczne jest z odległości ponad 40 kilometrów. Ma wysokość 33 metrów i na jej szczycie ulokowany jest taras widokowy, z  którego mamy piękną panoramę na całą okolice. Warto tam wejść i zabrać ze sobą kamerki Jarosławiec mamy wtedy u stóp. Z tej wysokości z pewnością zaobserwujemy wiele przepływających statków handlowych.

Jarosławiec kamera

Turyści i wczasowicze poszukujący zakwaterowania w miejscowości na pewno znajdą odpowiadające im noclegi Jarosławiec bowiem dysponuje bardzo rozbudowaną ich bazą. Bo Jarosławiec noclegi oferuje na każdą kieszeń i o zróżnicowanym standardzie, znajdują się tutaj kwatery prywatne, małe i duże pensjonaty są hotele i hoteliki. Znajdziemy mnóstwo domków kempingowych które można wynająć nawet w kilka rodzin i obok których bez problemu możemy sobie rozpalić grilla. Znajduje się tutaj nowoczesny aparthotel „Presidential” gdzie mozemy wynając komfortowe pokoje, dodatkowo z pieknym widokiem na okolicę. Na dachu tego budynku zainstalowano kamerę dzięki której możemy oglądać panoramę miejscowości nie ruszając się z domu. W Jarosławcu znjaduje się również duży Aquapark - Panorama Morska który dysponuje również częścią hotelową.

Obok miejscowości znajdują się dwa jeziora Kopań i Wicko. Jezioro Kopań dostępne jest od strony miejscowości Wicie, a jezioro Wicko dostępne jest tylko częściowo, ponieważ obok znajduje wojskowy poligon rakietowy z którego bardzo często korzystają sojusznicze wojska NATO.

Rowerowy Jarosławiec

Przez miejscowość przebiega międzynarodowa trasa rowerowa R-10, którą możemy dojechać do Darłowa a dalej do Mielna i w kierunku zachodniej granicy. Trasa jest bezpieczna bo oddzielona od ruchu samochodowego i biegnie bardzo malowniczo wzdłuż wybrzeża Bałtyku. Jeśli poszukamy w internecie to na pewno znajdziemy kamery online które pokażą nam widok z tych wszystkich miejscowości.

Okiem kamerki Jarosławiec jest naprawdę bardzo ładny, ale i jednak trochę odległe Mielno kamerki nie będzie unikać. Z kolei bliżej położone ale większe Darłowo atrakcje i noclegi oferuje naprawdę w dużym wyborze. Polskie wybrzeże i Bałtyk jest naprawdę atrakcyjne i to nie tylko latem, ale  o każdej porze roku.

Ale najlepiej zobaczyć samemu Jarosławiec kamera wszystkiego nam nie pokarze.

menu
menu