Zakopane - Krupówki
odswież jesli brak obrazu

W Zakopanem jest świetne miejsce, gdzie wypoczywający tutaj kibice mogą śledzić wydarzenia sportowe….

Szczegóły

…a jest nim restauracja  Sport Corner. To największa w mieście restauracja sportowa, gdzie w niepowtarzalnej atmosferze,  na wielu ekranach można śledzić interesujące wydarzenia sportowe. Świetna kuchnia sprawi że głód nie będzie odwracał naszej uwagi a najbardziej głodni mogą podjąć wyzwanie i zmierzyć się z GIGA BURGEREM. „Mierzcie siły na zamiary” bo niewielu dało radę…..

www.sport-corner.plKrupówki kamera

Zapraszamy do odwiedzenia Krupówek w Zakopanem, najbardziej znanego deptaka w naszym kraju. Jeśli nie ma takiej możliwości aby zrobić to osobiście to umożliwi nam to zainstalowana tam kamera Krupówki w oku kamery  również są interesujące i oglądane z domowego zacisza mogą nas dodatkowo zmotywować do zaplanowania wyjazdu do Zakopanego.

Ulica często wywołuje mieszane uczucia u turystów – jednym się podoba a innym już nie, tym niemniej jest to wyjątkowe miejsce z unikalnym klimatem. Tłem dla niej są bowiem piękne Tatry z licznymi doskonale widocznymi szczytami, z Giewontem na czele.

Jeśli więc  chcemy przenieść się na chwilę do Zakopanego to pooglądajmy sobie na telefonie lub komputerze Krupówki kamera a właściwie kamery, bo jest ich tam kilka zainstalowanych nam to umożliwiają.

Krupówki na żywo…

…..wyglądają znacznie ciekawiej niż „na żywo” ale oglądane za pośrednictwem kamery, ulica cały czas tętni życiem, ktoś gra, ktoś śpiewa, ktoś inny prezentuje swoje  unikalne umiejętności.  Można tutaj wynająć dorożkę i zrobić sobie wycieczkę po mieście a w zimie jeśli śnieg dopisuje można przejechać się saniami. Krupówki to w dużej mierze ulica handlowa więc sklepów tutaj nie brakuje, są sklepy sieciowe które bez trudu znajdziemy w innych miastach ale są i sklepy regionalne występujące tylko tutaj. Na samej ulicy znajdziemy mnóstwo straganów z pamiątkami oraz miejscowymi przysmakami.

Gastronomia na Krupówkach

Deptak to także prawdziwe zagłębie gastronomiczne miasta z dziesiątkami restauracji, karczm i barów. Spacerując ulicą gdziekolwiek nie spojrzymy to na pewno w zasięgu wzroku jakiś lokal nam się pojawi, warto zaglądać w bramy i podwórka bo tam również cała masa restauracji jest ulokowana. Często łatwiej tam o wolny stolik i o niższe ceny niż na głównym deptaku. Większość lokali posiada góralski wystrój, wiele znajduje się w starych, historycznych budynkach co zapewnia niepowtarzalny klimat i atmosferę. Często całości dopełnia przygrywająca góralska kapela . Posiłek w takim miejscu to prawdziwa przyjemność i wspomnienia na długi czas tym bardziej że menu jest przebogate i każdy tam znajdzie coś dla siebie. Potraw kuchni podhalańskiej i staropolskiej jest bez liku ale znajdziemy również i tradycyjne współczesne dania.

Krupówki to bez wątpienia miejsce którego nie da się ominąć będąc w Zakopanem, zawsze stąd zabiera się miłe wspomnienia a jeśli zaczynają się one już lekko zacierać to warto je odświeżyć  co umożliwi nam to internetowa kamera Krupówki natychmiast wrócą we wspomnieniach jak żywe.Dzięki kamerką możemy oglądać jeszcze kilka miejsc w Zakopanem, na przykład jego panoramę.

menu
menu